Tradice s budoucností od roku 1893

Firma Bubeck byla založena v roce 1893 ve Stuttgartu a stojí tedy na opravdu dlouhé, poctivé tradici. Zakladateli byli Robert Bubeck a jeho syn Wilhelm a firmu pojmenovali jednoduše R. Bubeck & Sohn. Jednalo se o první společnost, která v Německu začala vyrábět krmiva pro psy.

Robert Bubeck v té době provozoval hostinec Hirsch v Untertürkheimu a napadlo ho, že by chtěl svými výtvory dělat radost nejen lidským strávníkům, ale i jejich věrným psím společníkům, kteří byli v té době krmení jen zbytky. Jediným problémem, na který však narazil, byla krátká trvanlivost krmiv, která stvořil. Potřeboval najít způsob, jak krmivo udržet čerstvé i po dobu transportu a skladování. Nakonec přišel s elegantním řešením, a sice že suroviny společně strčil do trouby a upekl. To byla v té době jediná možnost, jak vytvořit relativně trvanlivé krmivo. To se sice s postupem času a technologickým pokrokem změnilo, ale Bubeck se už šetrné ruční řemeslné výroby nikdy nevzdal.

Ikona citace
“Pečení krmiva je dlouhý, šetrný proces přípravy krmiv a pamlsků, který pomůže uchovat maximální hodnotu všech surovin.”

V době, kdy v regálech obchodů a e-shopů najdete povětšinou krmiva, která jsou průmyslově vyráběna ve velkém, přičemž suroviny nešetrným zpracováním přicházejí o většinu své hodnoty, vyčnívá z řady vyčnívá Bubeck, který se drží původních tradičních hodnot. Díky kořenům, které firmě zapustili Robert a Wilhelm Bubeckovi, výroba nepodlehla vábné a jednoduché možnosti rychlého a průmyslového zpracování a zůstala poctivým řemeslem. Nejen, že si značka vybudovala pověst výrobce kvalitních pečených krmiv, ale postupem času se stala i ryzím kulturním přínosem.bubeck vyrobaVýrobní zásady:

Tradiční výroba té nejvyšší kvality má pevně stanovená pravidla, která se musí dodržovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

 • Pomalý a šetrný proces pečení přibližně při 140°C, aby se mohly vytvářet krátké řetězce škrobu, které jsou důležité pro trávení a umožňují lépe získat přirozenou energii z jídla.

 • Doba pečení nejméně 30 minut.

 • Všechny ingredience jsou pečené dohromady, aby se chutě hezky spojily.

 • Pomalé chlazení po dobu několika hodin pro zachování maximálního množství živin.
Ikona citace
“Dobré krmivo pro psy, to nejsou jen pečlivě vybrané suroviny. Těmi to teprve začíná.”

Aby se suroviny proměnily ve zdravé a hodnotné krmivo, vyžaduje to hodně energie a času. Za každým produktem Bubeck stojí lidská bytost. Osoba, která zpracuje těsto. To se pak pomalu peče v kamenné peci, aby byly zachovány všechny živiny v surovinách a krmivo tak bylo maximálně hodnotné. Ze stejného důvodu se po dopečení krmivo i pomalu ochlazuje. Všechny ingredience se pečou dohromady. Chutě se tak nádherně propojí a výsledný produkt je voňavý i pro člověka. Na celý proces neustále dohlíží zkušené odborné oči zaměstnanců Bubeck. Pekař zodpovědný za danou várku upečeného krmiva potom na balení otiskne své jméno jako důkaz poctivosti a kvality.

Ikona citace
“Celý proces trvá téměř celý den, aby váš mazlíček mohl zdravě a šťastně prožít celý život.”

Dalším důvodem vysoké hodnoty krmiv Bubeck je regionální původ všech surovin od místních poctivých zemědělců. Granule navíc po pečení nejsou stříkány dodatečným tukem, jak tomu bývá zvykem. Upečené krmivo je také dostatečně tvrdé na to, aby dokázalo pomoci s čištěním a posílením chrupu. Je navíc neodolatelně křupavé.bubeck granuleMorální zásady:

 • důvěřujeme regionálním dodavatelům surovin, které používáme v našich krmivech

 • zaručujeme vysokou kvalitu použitých obilovin

 • pečeme bez cukru a náhradních sladidel

 • nepoužíváme chemické a umělé přísady

 • nepoužíváme vedlejší produkty živočišného původu

 • nepoužíváme geneticky modifikované suroviny

 • zaručujeme pomalý šetrný postup pečení v kamenný pecích

 • zaručujeme pomalé šetrné ochlazování krmiva po dopečení

 


Kdyby vás zajímalo více informací o výživě mazlíčků, začtěte se do našeho blogu!


Udělejte svému mazlíčkovi radost!

Nakupte v e-shopu
Hájek Pet Food
Seznamte se s naší firmou.
O značce Bubeck
Přečtěte si o zásadách německé rodinné firmy Bubeck.
Blog HPF
Tradiční i moderní články o životě s mazlíčkem.
Jste velkoobchodník?
Podívejte se do našeho B2B e-shopu.